16.30 hod         Pohoda              1 : 0           SK AMI

17.50 hod         VH Tržek       1 : 0           1.FC Pušky

Útočník: Jirout (Res.)

Levý záložník:Mojdl (Pohoda)                                  Pravý záložník: Koukal (Rest)

Levý obránce:    Jůza T (COM)              Pravý obránce: Nešpor (AMI)

Brankář: Bydžovský st. (AMI)

Začátek zápasu: 16:30 hod.                                             Rozhodčí:

Průběh zápasu:

Do tohoto zápasu vstupují jako jasný favorit hráči Pohody,kteří jasně vedou tabulku.Naproti tomu hráči AMI ,i když se lepší zápas od zápasu se kryjí na posledním místě tabulky. A zatím nedali branku.

Hra v prvním poločasu neodpovídá postavení v tabulce.Hráči AMI , i když jak je tomu již běžné do předu jsou bezzubí, tak dozadu hrají docela dobře a hráče Pohody do mnoha šancí nepouštějí.Vyjímku nastala až ve 12 min , kdy hráč Pohody nastřeluje břevno.

Ve druhém poločase zachraňuje čest Pohody Mojdl , kdy ve 23 minutě nekompromisně proměňuje svojí šanci a dává na 1:0.Více toho hráči Pohody již nepředvedli a jejich výkon je zklamáním celého kola.Naopak hráči AMI zaslouží pochvalu za bojovnost a bohužel jim chybí tvořivý hráč, aby mohli i skórovat.

Střelci branek:Koukal,Jirout,vlastní 1x –Restaurace, - Jůza T – 1x Combo

16 min – Koukal nekompromisně dává na 0:1

18 min – Skvělý Jirout zvyšuje na 0:2

V prvním poločase se hrálo pěkné útočné utkání, kde stříleli branky pouze hráči Restaurace.

26 min – Snižuje kdo jiný než Jůza T  na 1:2

29 min – bohužel nastává pro hráče ta nejtrapnější situace a to když si dá hráč vlastní branku. A to se stalo bohužel Sedláčkovi 1:3

40 min – Utkání končí tímto výsledkem 1:3 a hráči Restaurace se radují z vítězství

Střelci branek:Jetmar (tržek)

V prvním poločase je utkání velice vyrovnané, bojuje se o každý balón na obou stranách. Bohužel diváci, kteří dorazili ne v hojném počtu žádný gól neviděli.

Ve druhém poločase pokračuje vyrovnaný boj. Z hráčů nevyčnívá nikdo. Šancí moc není.A přeci nakonec aspoň jeden tým skóruje a to Jetmar z Tržku rozradostnil celý Tržek a dává vítězný gól 1:0.