15 0 15 0

Střelci branek:
  Heinisch 3x,Ryba Jaroslav oba Slavoj,Pechanec Sedliště
  Žluté karty:

Ze začátku celkem vyrovnané utkání s minimem šancí.Ve 12min Pechanec tvrdou střelou posílá Sedliště do vedení,které však netrvá dlouho a Heinisch svou první brankou mění vývoj utkání.V 17 min po předchozí tyči zvyšuje Heinisch na 2:1 a v  19min završuje hattrik.Poločas končí vedením Slavoje  3:1.Ve druhém poločase nedává Slavoj moc šancí a výsledek pečetí 29min J.Ryba výsledek čtvrtou brankou a potvrzuje velmi dobrý výkon Slavoje,který zaslouženě zvítězil 4:1

Vomočil Jaroslav(Gambrinus)
  Utkání začalo se zpožděním díky neukázněnosti mužstva Gambrinus,mužstvo tímto obdrželo poslední varování,před vyloučením ze soutěže.Bayern zahájil utkání náporem,ale co dokázali jeho hráči neproměnit bylo až s podivem.Trápení ukončil až M.Radimecký,nejlepší hráč Bayernu, a v 19min vymetl pravý vingl Kovářovi branky.Druhý poločas měl stejný obrázek jako první a ve 23min se prosadil opět M.Radimecký a z 15metrů jen potrdil zasloušené vítězství Bayernu.

Červená karta:Frnka TT
  SK začala v nejsilnější sestavě,ale ve 4min Frnka nádhernou střelou do vinglu otevřel skore zápasu.Nápor SK eliminoval výborným výkonem brankář TT,proti kterému se prosadil až v 15min Wetr a vyrovnal na 1:1.Po několika ostrých zákrocích na obou stranách,dostává Frnka(TT) za kritiku rozhodčího červenou kartu.I ve čtyřech hráčích v poli dokázali hráči TaT ve 26min strhnout vedení na svoji stranu zásluhou D.Hvězdy zvýšili na 2:1 pro TaT a s SK to nevypadalo dobře.Až v 28min srovnává na konečných 2:2 R.Kroulík.Po statečném výkonu TaT,které hrálo více jako polovinu v oslabení,si bod určitě zasloužilo.

15 0 15 0

Sřelci:Mandlík 2x,Vrbka 2x,Kavan 2x,Slovik,Studeník(Tokyjo)-Bureš(FLA-FLA)

Průběh utkání byl dán počtem hráču na obou stranách,kde FLA-FLA mělo pouze pět hráču bez možnosti střídání a Tokyjo se dostavilo v plné síle.Tomu odpovídal i celý průběh utkání.Vedoucí tým tabulky si s chutí zastřílel a občas to připomínalo hru na jednu branku.Sled branek:3min a 24min Kavan,15 a 26min Vrbka,13 a 16min Mandlík,30min Slovik,36min Studenik.Ve 33min zaznamenal Bureš čestný úspěch FLA-FLA.Tokyjo udělalo rázný krok k získání mistrovstkého titulu.