15 0 15 Nováček Jakub

Střelci branek:Mojdl 1x,Němec 1x oba Pohoda,Špaček 1x (SK AMI)

Žluté karty:bez karet

Průběh Zápasu:
  V 8 minutě zachránila tyčka hráče SK AMI.V průběhu 1.poločasu pokračuje trvalýtlak Pohody,SK AMI vyráží k ojedinělým brejkům.V 16 minutě končí krásná střela Mojdla v síti AMI a pohoda se ujímá vedení 1:0.Druhý poločas pokračuje v tradici prvního.Ve 24 minutě dochází k dramatické situaci,kdy hráči Pohody podle jejich představ dopravují míč do sítě,nicméně rozhodčí neviděl balón celým objemem za brankovou čarou a proto gól neuznává a z následného rychlého protiútoku,kdy hráči Pohody spíše protestují než hrají, tak dostávají gól na 1:1,kdy hráči AMI úplně vyšachovali golmana a vyrovnali Špačkem na 1:1.Tlak Pohody sílí,hráče AMI ani nepouštějí za polovinu a ve 35 minutě zaslouženě strhávají vedení na svoji stranu a ujímají se vedení 2:1 střelou Němce,kterou nešťastně tečuje hráč AMI a sráží si ho do sítě.Tímto výsledkem nakonec zápas končí a zaslouženě vyhrává Pohoda.

Žluté karty:Dvořák Combo

V prvním poločase se hraje útočný fotbal z obou stran,okénka v obraně jsou na obou stranách.Sice mírně ze hry mají hráči Restaurace,ale větší šance mají hráči Comba - několikrát jdou sami na bránu nebo v brejku 2 na 1.Nakonec se však ujímají vedení hráči Restaurace,kdy po špatné rozehrávce Comba jde hráč Restaurace sám na brankáře a jednoho obránce,dochází v pokutovém území k faulu a kope se penalta.Penalty se ujímá zřejmě nejlepší hráč jara 2.ligy Jirout a nekompromisně posílá svůj tým do vedení.Ve druhém poločase diktuje tempo hry jasně jenom jeden tým a to tým Restaurace a postupnězvyšuje svůj náskok a to takto. Ve 28 minutě opět Jirout,32 Koukal a na konečných 4:0 Vejman.Restaurace zaslouženě vyhrává hlavně za výkon ve druhém poločase,kde gradoval jejich tlak v rozhodující náskok.Pochvala patří i hráčům Comba hlavně za hru v prvním poločase.

Žluté karty:J.Chroust (Pušky)

V úvodu zápasu je tým Pušek aktivnější.První gól zápasu ovšem střelili hráči Tržku,
  kdy z dorážky  se trefuje Janýpka 0:1.Ke konci poločasu zvyšuje Tržek svůj tlak,
  nicméně Pušky odolávají.Ve druhém poločase jsou na začátku opět aktivnější
  hráči Pušek.Poté opět aktivní hráč Janýpka netrefuje prázdnou bránu.V samém závěru
  nevyužil super šanci hráč Pušek Prudil,který pohrdl nádhernou přihrávkou a zblízka
  nejenže neprostřelil brankáře,ale netrefil ani branku.Utkání by zřejmě slušela remíza,
  avšak vyhrál Tržek poměrem 1:0.