Střelci branek:
  2x Vašátko (oba vlastní Janků), Vašek (Slavoj Ahoj). Čermák (Dárečci)
  Žluté karty:

Průběh Zápasu:
  V prvním poločase vidíme zápas s minimem šancí. Úvodní  gól si nešťastně tečoval do vlastní brány Janků, po akci Vašátka 0:1. Dárečci mohli chvíli poté vyrovnat. Brankář Ryba ale nebezpečnou střelu chytá. Hned po přestávce Slavoj navyšuje skóre na dvoubrankový rozdíl. Kontaktní gól se Dárečkům podařilo vstřelit v 32. minutě. O pár minut později se ocitl před prázdnou bránou Jirásek, bohužel se mu míč nepodařil umístit mezi tyče. Takže přišlo všem známé přísloví „nedáš, dostaneš“, když si opět srazil do vlastní brány střelu Slavoje Janků. Zápas tedy končí 3:1. A Dárečkům se nepodařilo navázat na vítězství z minulého kola.

20       20
  Beneš (vlstní Karlík), Rumler, Pešek, Kundera (Restaurace U Kolji). Pechanec (Sedliště)

V 5. minutě přicházejí první větší šance, můžeme vidět pěkné, brankářské zákroky na obou stranách. V 10. minutě střílí Beneš, Karlík ještě jeho střelu tečuje a Kolja vede 1:0. V průběho prvního poločasu má více ze hry Kolja a po špatném odkopu brankáře Sedlišť vede už 2:0. V závěru poločasu ale snižuje na 2:1 Pechanec, tvrdou střelou z hranice vápna. 25. min – Škeřík ze dvou metrů minul.  A  góly dává Restaurace. Autorem prvního je Pešek (krásnou střelou od tyče), druhého Kundera. Konečný výsledek 4:1.

20       20

Tým VH Tržek se schází pouze ve třech, takže prohrává kontumačně 3:0. Přesto ale dochází alespoň k přátelskému utkání. A kdo vydžel až do posledního zápasu, mohl sledovat zábavný a přátelský fotbal, s velkým množstvím šancí a pěkných fotbalových momentů, i když už nešlo o výsledek.

20       20
  Vomáčka (Combo). 2X Průžek, Vomáčka, Chleboun, (SK Slavia)

13. min – pěkná šlupka z otočky, 0:1 (Průžek). Zanedlouho potom Vomáčka vypomáhá gólmanovi Comba a odkopává míč z brankové čáry. V druhém poločase se po brejku opět prosadil Průžek a Slavia vede 2:0. V 30. minutě dostává Vomáčka přihrávku od Jetmara, ocitá se osamocen před brankářem, na nic nečeká a dává gól. Stav je 1:2. V 33. minutě střílí velmi aktivní útočník Slavie Průžek do břevna, skóre se ale nemění. Combo v závěru zápasu otevírá hru. Góly ale dává Slavie, a to Chleboun a Chroust.

Malý, Koukola
  Zápas, který určí, kdo bude po 20. kole lídr tabulky. 3. minuta Zeman vedle z úhlu. 6. minuta Hašek střílí vedle. 13. min. Agilní Hašek opět vedle. 18. min. Malý dostává housle u lajny, Hašek stojí sám před gólman, ale míč netrefuje ideálně. Po prvním poločase krásný fotbal ve velkém tempu, ale chybí tomu koření (góly). Nejaktivnější hráč prvního poločasu – HAŠEK!!!  24. střílený přízemní centr prošel celým vápnem Mlaďáků, oba hráči SK promáchli. 25. střílí Radimecký – vedle. 27. min. Malý útočí z brejku , těsně vedle. 28. Svoboda přestřelil kasu ve výborné pozici. I v druhém poločase má hra spád. 33. min. Malý střílí, Švec tečuje alá „Zlatan“  a Mlaďáci vedou. V poslední minutě dostává Malý chytrý pas od Částka, nelení a dává krásný vingl. I když měli možná více ze hry SK, Mlaďáci vítězí 2:0, a stále kralují tabulce. Takže poslední dvě kola sezóny budou určitě hodně napínává, a my se budeme těšit na další hezké zápasy.