12" Kovář pohodlně zakončil akci Pohody 1:0
  17" Golman pušek likviduje jasnou šanci Pohody
  19" Pohoda nedává jasnou šanci
  20" Kovář do prázdné gol 4:0
  2. Polovina:
  Druhý poločas začal v podobném duchu, v jakém končil první. Gólman VP Lipavský Vojtěch zkusil štěstí v poli. Je chválihodné, že pušky nesložili zbraně a dostali se i k několika zakončením, která si tak pracně vysloužila. Většinou vně brány. Milda(VP) přistoupil nedůrazně k přihrávce golmanovi, čehož využil Kovář Josef, avšak nedokázal propasírovat balon až do kasy.
  A to je gól. Stránský doráží do odkryté brány. Je to 5:0. Zdenda Němec zvyšuje skore po vzoru angličanů, když posílá balon podél gólmana a ten končí odrazem od tyče v síti VP. Golman pušek vykryl několik ran, ale neuspěl ve skličující probaci, kterou na něj políčil vlastní hráč Šípek Jaroslav. A je to konečných 7:0.

1.Polovina:
  Zápas začal vyrovananou partií. Roman(Dárečci) předal efektní patou na Albiho, ten se ovšem dál nedostal. Tržečtí tlačí na polovině soupeře, ale naráží pokaždé na tuhou obranu, či doplácí na vlastní nepřesnost.  Roman(Dárečci) odšpuntoval...a je to Homerun! - Běží...Střídat. Hra se přesouvá z poloviny na polovinu. Bohatství na počítadlech střel se drží při hráčích Tržku. Albimu(Dárečci) byl nabídnut náskok do brejku, ale nebyl schopen obejít brankáře a přesně zakončit. A je tu první branka. Tržek se dostává do vedení. Několik slibných akcí si vybojovali i Dárečští, ovšem míří vedle. Poločas
  2.Polovina:
  Dárečci působí neotřelým dojmem, když odvrací osamělé nálety z pozaclony Tržecké tvrze. 30" Lukáč ukončuje trápení Tržeckého odboje a zvyšuje na 2:0. Na druhé straně teď svádí boj o zakončení Roman a jeho Dárečci. Brankář výborně zasahuje. Zápas ukončil Bureš - zvýšil na konečných 3:0 pro Tržek.

1.polovina:
  Combo střídá ve stínu u střelnice. Mají jistou převahu. Vomáčka(Combo) dostává přihrávku mezi golmana a vlastní paty. Jeho teč končí v Golmanově náruči. Nápor Comba je pevný a stálý. SK AMI mají první roh. Kontroverzní vyrážka přináší nepovedený protiútok. Slávek(Combo) teď pálí. Golman pod sebou nenechal skulinu. Poločas končí dvěmi střelami nad.
  2.polovina:
  Poločas číslo dvě začal zprudka. Combo vybojovalo míč a Vomáčka posílá míč na Dvořáka, ten těsně míjí konstrukci přesně postavené brány. Slávek(Combo) ztrácí míč na polovině soupeře a přichází uvolnění - SK AMI jde do brejku. Zakončení se neshledává s radostí ze vstřeleného golu - nepadl. Alespoň prozatím ne. Skore posledního zápasu dnešního odpoledne otevírá Jenda(Combo), když v desáté minutě druhého poločasu umisťuje svoji střelu mezi tyče brány, již unavené věčným obléháním borců z Comba. Druhou branku přidává za pomoci teče  Vomáčka svoji druhou nohou(Levou). V zápětí velikou šanci nepromění Dvořák(Combo). Zápas končí.