Wetter 2x, Fulik 3x , Chadima, Jána
Žluté karty:
Lipavský Vojtěch
Průběh Zápasu:
Mužstvo Rest. U Kolji nastupuje pouze ve 4 v poli a po jejich ospalém začátku ihned inkasují v druhé minutě gol na 1:0. Zbytek zápasu již probíhal v stejném duchu, kdy se restaurace nechtěla nechat zatlačit na svoji polovinu a snažila se vyrážet do protiútoků, jenže nepromeněné šance posílali hráče Taurus Trans do gólových šancí, které také v klidu proměnovala. Zápas skončil jednoznačným výsledkem 6:1

Hynek Josef
Značně oslabený tým SK Litomyšl nastoupil proti méně faforizovanému týmu Combo. SK se rychle ujalo vedení, které si drželo zbytek první půle. Na začátku druhého poločasu však povedenou akcí Comba dokázal Dvořák srovnat skore na 1:1. Zanedlouho však byla akce SK zmařena hráči Comba, avšak nedovoleně a to v pokutovém území, následoval pokutový kop, který hravě proměnil Vaníček. SK dokázalo ještě navýšit skore na 3:1 a tím si dokázalo zajistit dostatečný náskok a ani snížení Comba v posledních minutách zápasu jim už nestačila na vytouženou remízu.

Němec, Beneš Ondřej 2x, Zeman

Krásný západ slunce jakoby posvětil začátek předposlední bitvy. Pohoda hrá v podobě 4 + 1. Z protější kasy si zoufá golman neboť jeho souputníci si neví rady se sudým počtem hráčů na soupěřově polovině. Pepa Němců konečně trestá početní nevýhodu. Ovšem pohoda pohorově odpovídá - pouze tyčí. Smetáku chybí přesnost v koncovce, stále se ozývá zvuk pletiva. Nepomáhá ani pohledná akce. Golman Pohody vyžaduje podpůrnou energii tolik potřebnou pro svůj 5 - ti člený tým. Nyní se objevuje nejistý tlak i na druhé polovině. Nelze než souhlasit s golmanem smetáku, když konstatuje: " je to mrtvý! ". Konečně je tu další změna stavu. Tentokrát vsítil Beneš. 2:0. Třetí gól z benešovi kuchyně na sebe nenechal čekat ani dvě minuty. druhou půli odehrají oba týmy pod umělým osvětlením. Na pohodovém týmu není vidět únavy. Kombinují i v nebezpečném pásmu a dostávájí se do ozenzívy, kde se však setkávají s tuhou převahou zelených borců, kteří po zisku balónu opětovně nedokáží vyzrát na na golmana Pohody. Zeman zvyšuje náskok na 4:0 a posiluje tím tlak na soupeře jenž se nedá snadno zahambit. Divák se těší ze zakončení na obou stranách. Chýlí se k závěru. Pohoda se dostává k dvojitému zakončení. Jedno končí na tyči, druhé těsně vedle ní. Opět Pohoda míjí prázdnou bránu a Smeták je napodobuje. Konec!

Mandlík 2x, Slovík, Studeník

Se spožděním začal púoslední mač. Komáři se probudili k životu. Tempo hráčů ale stihnou nemohli. Tokyjo vešlo do zápasu aktivně. Pušky nemli náboje na střídání. Sešli se v minimálním plném počtu. Mandlík zavěsil hne dvakrát po sobě chválihodným způsobem a potěšil tak fanouška tokyjského týmu. Pušky cílí na těžké cíle, když se snaží prodrat se na soupeřovu svatyni delšími pasy. Neúspěšně. Běhavá defenzíva vysílá své hroty s jasným cílem. Po několika neúspěších Slavík opět pohledným gólem navyšije vedení na 3:0 a ukončuje poločas. Pušky nabyly síly a zatlačili soupeře na vlastní půlku. Rychle dochází, a tak se váhy vyrovnávají. Konečně Studeník převezl obranu Pušek a vynalezl čtvrtý gól. Zápas končí 4:0.

Šváb ,Bureš,Kabrhel-FLA-FLA

První poločas se odehrává za stálého tlaku FLA-FLA a hráčí TRŽKU hrozí brejky v 8.min Mikulecký-TRŽEK sám před brankou netrefil .hráči FLA-FLA ostřelují branku TRŽKU ale bud´ jsou nepřesný nebo vše pochytá brankař.Druhý poločas sílí tlak FLA-FLA a TRŽKU postupně docházejí síly 31.min.Šváb po kombinaci 1-0.  33.min Kabrhel zakončuje pod horní tyč.37.min Bureš po ůniku 3-0

Nezbeda Josef
První poločas je vyrovnaný šance jsou na obou stranách ale bez branek.Druhý poločas rozhoduje Gomber ve 28.min pálí do sítě 1-0 a ve 34.min po rohu trefuje přesně 2-0. Trade se snaží dát branku ale Slavoj to ubranil až do konce

Čech I 3x,Pechanec 3x,Malý,vastní Vokas,vlastní Balcar

Gambinus hraje jen ve čtyřech a tak se čeká kolik Sedliště dají branek.1.min Pechanec 1-0 ,  5.min Pechanec zvyšuje 2-0 , 11.min brejk Gamrinusu a vlastní branka Sedlišt 2-1, 12.min Čech zvyšuje 3-1. a v 18 min. uzavírá první poločas Čech 4-1 26.min malý 5-1 a v 37.min Čech završí hatrick 6-1 , 38.min vlastní branka GAMRINUSU 7-1 39.min Pechanec si také dal hatrick na konečných 8-1

Kubík,Žabka-----Jirásek2x, Simon,Bartoníček

6.min rychlá akce Ami Kubík spřehledem zakončuje 1-0 hned po rozehrání Bartoníček z půlky střílí ale odkrytou branku netrefil. 9.min po ruce ve vápně kopou Dárečci penaltu ale vynikajicí zákrok brankáře takže stav zůstal nezměněn. 16.min přímí kop a ve vápně zůstává volný Žabka a hlavou zvyšuje na 2- 0 druhý poločas zahají Dárečci ve velkém stylu 21.min Simon krásnou ranou 2-1 22.min zahrává Bartoníček přímí kop teč ve zdi a je srovnáno 2-2 . Dárečci začínají soupeře přehrávat a jen výborný brankář AMi jim zabranuje strhnout výsledek na svou stranu.33.min přetažený centr a Jirásek obrací stav 2-3 Ami vrhá vše do útoku ale v39.min Jirásek dává na 2-4 .bojovný výkon obou mužstev