Lněnička(VH),Sedliský O.(VH),Balcar(Sed.),K.Čech(Sed)
  Žluté karty:
  bez karet
  Průběh Zápasu:
  Zápas začeli lépe hosté.Hned ve 2.min Vstřeli Tržek gol.Tržek lépe kombinoval a v 9.min se mu podařilo zvýšit náskok na 2-0.Od té doby začali hrát fotbal i Sedliště.V 10.min střela Sedlišť mimo,ale v 11.min už to bylo 2-1 díky golu Balcara(Sed).Ve druhém pol. Byly šance na obou stranách,ale bez goloveho efektu.2 min. Před koncem se trfil K.Čech(Sed) a zápas skončil zaslouženou remízou.

20       20
  Švec(Mlad),Hladík(Mlad),Novotný(Mlad)Vomočil(com)-vlastní,Válek(Com)
  Kadidlo(Mlad)
  Combo hrálo bez střídání,ale byli to oni,kdo první ohrozil bránu soupeře.Hned vzápětí se ukázali i Mlaďáci,že umí vystřelit.Ve 13.min padl gol do sítě Comba z rohu.ktrý se jen tak všude nevidí!!V 19.min Válek z Comba vyrovnává na 1-1.Druhý poločas se hraje pěkný fotbal na obou stranách.35.min Kadidlo(Mlad) žlutá karta za faul.A pak to . začalo.36.min Hladík (Mlad) gol 2-1.37.min Novotný(Mlad) gol 3-1.37.min Combo vlastní gol a zápas skončil 4-1.

Vrbka(Tok)-Macháček(SLA)

Mužstva z popředí tabulky začaly zápas opatrně,protože pod umělým osvětlením se každá chyba trestá rychle.Tokyjo zkoušelo zaskočit v bráně Kroupu střelou z dálky,ale nic z toho.To samé zkoušel Macháček(Sla.) a nachytal nepřipraveného Gulta a bylo to 1-0.Byl to zápas plný střel ze střední vzdálenosti.Slavia trefila v 16. a 17.min dvakrát tyč.Na druhé straně Kroupa kryje tvrdou ránu Slovika(Tok).V 19.min Vrbka už Kroupu prostřelil a bylo to 1-1.Druhý poločas pokračoval stejně jako první pol.Po pěkných akcích na obou stranách se už nikdo z golu neradoval a pohledný zápas skončil1-1.

Kolek  (SK Lit.)

Mužsto SK Lit.začalo bez střídání a tak se čekalo,že jim soupeř toho moc nedovolí,ale byli to SK Lit. Co od začátku mělo balon pod kontrolou.V 8.min Zeman(SK) po pěkné individuální akci připravil gol pro Kolka(SK),který se namýlil 0-1.Ani potom se domácí nevzpamatovali a když ano,tak narazili na výborného Hadaše.Sk hrozilo z brejků a výsledek si pohlídali až dokonce

Červená karta -Pešek(Kolja)
  Domácí začali náporem a přitlačili soupeře k bráně,ale trvalo to jen 2 minuty.Potom hosté trefili tyč a dále zásobovali golmana Dárečků trvdými střelami.V 17.min Rumler(Kolja) prostřelil Vícha a bylo to 0-1.Po změně stran si Rumler otevřel u Dárečků střelecký účet a ve 22.a 27.min skoroval.Bylo to 3-0.Dárečci sympatickým herním projevem hráli otevřený fotbal a zároveň i útočný.Při jedné akci domácích fauloval brankář Pešek(kolja) mimi vápno a uviděl za to ČERVENOU KARTU.Domácí ve snaze zvrátit výsledek zapoměli bránit a inkasovali po čtvrté od Kundery(Kolja).Zápas skončil 0-4 pro Rest. U Kolji.Gratulujeme k hatricku Rumlera!!