Střelci branek:
Jetmar, Válek, Uher (Combo). Peřina (SMA)
Žluté karty:

Průběh Zápasu:
V 8. minutě si V. Jetmar zpracoval umě balón na prsa, vrátil dozadu na Částka, který ho našel průnikovkou za obranou SMA. Jetmar zpracoval a naprotější tyč otevřel skóre. O dvě minuty později Vomáčka z dobré pozice minul. Ve 13. minutě neměl Vomáčka úplně vydařené střídání. V 17. minutě si Válek navedl míč na střed hřiště a střelou po zemi zvyšuje na 2:0, to vše na radu Jetmara, který z lavičky dobře přečetl situaci. Signál Jetmara nezužitkoval ke konci poločasu Válek. Druhý poločas SMA snižuje na 2:1 Peřinou, protože nebyl Jetmar na hřišti. Hráči SMA nevyužili několik příležitostí k vyrovnání. Nejvíce se naběhali po zbytek zápasu pořadatelé pro míč. Se závěrečným hvizdem ještě Jetmar našel před bránou Uhera, který stanovil konečný výsledek a Jetmar tak podtrhl svůj brilantní výkon.

Leksa A., Bárta, Dostál

Ortézami ověnčené Sedliště se střetlo s výhrami namlsanou Sloupnicí (poslední dva zápasy). Nicméně v psím počasí by hra snesla přísnější měřítko pouze po požití několika grogů. Ve 26. minutě laxně pláchl po lajně Leksa Adam a otevřel skóre do té doby prakticky nestravitelného zápasu. V polovině druhého poločasu navýšil skóre ránou k tyči Bárta. Sloupnice tak pod taktovkou kouče Vašiny převzala otěže a dokráčela k pohodlnému vítězství. A to pořadatelé ani netušili, že o 3 minuty později přidá třetí kus Dostál. Dle radosti to netušil ani střelec Dostál.

20
Švec, Tomšů, Bureš, Kubíček (Slavia). Frňka 3x, Zeman, Souček, Kolek, Radimecký (SK Litomyšl)

9. min. Souček po kombinaci 0:1. 11. min. Frňka bodlem 0:2. 13. min. Bureš zakopnul o velký vápno. 16. min. Kubíček z úhlu zaskočil brankáře 1:2. 17. min. Bureš ze strany, gólman uhnul hlavu 2:2. 18. min. Radimecký po kombinaci hned z rozehry 2:3. 20. min. Kolek po kombu ze strany 2:4. 23. min. Slavie neproměňuje šanci, naproti tomu Frňka z brejku ano 2:5. 28. min. Tomšů bodlem 3:5. 51. Švec kombinuje se spoluhráči 4:5. 34. min. Zeman 4:6. 40. min. Frňka kočka myš 4:7.

Paclík Jiří 4x, Paclík Vladimír, Rumler

4. min. Po Kunderově akci středem do prázdný brány Rumler 0:1. Chvilku poté střílí Kavan do tyče. 6. min. J. Paclík nájezd a do prázdné brány 0:2 a hned 0:3. 15. min. J. Paclík lob ze strany, zvyšuje na 0:4. Kolja má pod kontrolou první poločas, v závěru ojedinělá šance Severy, Hruboň chytá. Na začátku druhé půle Hruboň chytá šance Tokyja, a drží si čisté konto. 30. min. Po Kunderově akci J. Paclík opět do prázdé branky. 40. min. Bratři Paclíci rozebrali 4 hráče Tokyja. Zápas končí 0:6.