16.30 hod         FLA-FLA   2  :  0      FC Smeták

17.10 hod         Sedliště   0   :  2      Sokol Tokyjo

18.30 hod         Pohoda    0   :   0     T&T Trade

Útočník:  Mandlík (Tokyjo)

Levý záložník: Gyomber (Slavoj Ahoj)  Pravý záložník: Beneš(Smeták)

Levý obránce: Zvěřina (FLA-FLA)    Pravý obránce: Němec (Pohoda)

Brankář: Radimecký (Bayern)

Začátek zápasu: 16:30 hod.                                             Rozhodčí: Andrle

Průběh zápasu:

Po celý zápas měli hráči FLA-FLA mírnou převahu, kterou se jim podařilo zúročit v obou poločasech, kdy po pohledných akcích dávali góly –

v 15. minutě Kabrhel a 23. minutě Souček.

FC Smeták si v zápase vytvořil několik šancí, které zůstaly nevyužity.

O zápase rozhodla kvalitnější koncovka týmu FLA-FLA, nedůrazné zakončení FC Smetáku a menší počet hráčů na straně Smetáku.

Utkání se hrálo ve slušném tempu bez zbytečných faulů a převýšilo ligový průměr.

Střelci branek: 32. Mandlík, 37. Hájek

V 1.poločasu se na hřišti odvíjelo bojové utkání za stálé převahy týmu Tokyja. Obětavý výkon brankáře Sedliště a špatná produktivita hráčů Tokyja zapříčinily bezbrankovou remízu.

Ve 2. poločase se hra nepatrně vyrovnala, více šancí si vytvořilo Tokyjo.

Ve 32. minutě se prosadil velmi aktivní hráč Tokyja Mandlík, který se prosadil proti dobře zabezpečené obraně a umístil pohotovou střelou k tyči míč za brankářova záda – 0 : 1

Ve 37. minutě se divákům musela líbit pohledná akce hráče Mandlíka, který se uvolnil na pravém křídle a ideální přihrávkou našel před bránou spoluhráče Hájka, který praktický dával zcela neohrožen do prázdné brány

-       0 : 2.

Hráči Tokyja splnili roli favorita a svého soupeře přehráli vyšším nasazením a důslednou produktivitou.

Začátek zápasu: 17:50 hod.                                             Rozhodčí: Andrle S.

15.

Střelci branek: 12. Nezbeda J.(Slavoj Ahoj), 25. Radimecký M. (Bayern)

V úvodu utkání zaujaly diváky dvě celkem nebezpečné střely technicky velmi dobře vybaveného K. Novotného. Hrálo se vyrovnané utkání s minimem šancí. První vážnější chybu obrany Bayernu potrestal ve 12. minutě hráč Slavoje Ahoj Nezbeda, který zajistil vedení svého týmu 1 : 0.

Hráči Bayernu se snažili zápas minimálně vyrovnat a tak zvýšilu aktivitu před soupeřovou bránou.Šance zůstaly nevyužity.

Druhý poločas začal ve znamení snahy Bayernu dobýt dobře chráněný hrad Slavoje, což se podařilo K. Radimeckému, který po velmi pohledné akci na jeden dotek vyrovnal na 1 : 1. Běžela 25. minuta. Celý druhý poločas se pak prezentoval snahou vsítit vítěznou branku. Některá zakončení Slavoje Ahoj volaly po gólu, ale kvalitní výkon brankáře J. Radimeckého nakonec rozhodl o zasloužené remíze a dělbě bodů.

Střelci branek:

První poločas přinesl bojovnou snahu o vstřelení první důležité branky. Oba týmy si vytvořily několik šancí, které ovšem zůstaly nevyužity.

Druhá polovina zápasu přinesla stejný obraz hry. Za zmínku stojí šance Briola T. z Pohody , který svou nabídnutou šanci promarnil.